O projektu‎ > ‎

Jak se na nás obrátit?

V případě, že máte problém s nájemním bydlením a nenaleznete zde odpověď na Vaši otázku, neváhejte nás kontaktovat na naší e-mailové adrese iure@iure.org nebo písemně na poštovní adrese:

Iuridicum Remedium
Pplk. Sochora 40
170 00 Praha 7

Podmínkou pro poskytnutí bezplatné právní pomoci je dále nedostupnost komerční právní pomoci (klient je v situaci, kdy si nemůže dovolit využít komerční právní pomoc).

V dotazu je nutné písemně popsat celý problém a dodat nám veškerou související dokumentaci v kopiích nebo skenech. Na základě Vašich podkladů naši právníci vyhodnotí, zda a jak Vám můžeme pomoci a informují Vás o možnostech řešení a možné právní pomoci. Zaslané podklady nevracíme.


Do konce projektu, tj. do 29.2. 2012, je možné si na našem telefonním čísle 776 703 170 domluvit osobní konzultace s advokátem zapojeným do projektu.

V rámci projektu také nabízíme medializaci kauz, které jsou k tomu vhodné a medializace by mohla pomoci jak řešeni samotné kauzy, tak i dalším lidem s podobným typem problému.

Pomoc poskytujeme v průběhu celého projektu do konce února 2012. Snažíme se získat další podporu pro návazné pokračování v průběhu celého roku 2012.

Příjem dotazů byl již ukončen, další nám prosím nezasílejte. Doufáme, že Vám poslouží zde zveřejněné informace.

Podpořilo nás:


Comments